Aktualności

"Odlotowy" Bal Seniora

Drukuj

1c145815a73b28a62904a57eb0847977Bal seniora na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń gminy i ku naszemu zadowoleniu również mieszkańców. Z zaproszenia Wójta Gminy Główczyce na „Lotniczy Bal Seniora” skorzystało 100 osób w wieku 65 plus. W Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach uczestników zabawy przywitał Zastępca Wójta Gminy Główczyce Arkadiusz Hofman, Sekretarz Urzędu Gminy Joanna Lipczyńska oraz Przewodniczący Rady Gminy Michał Matkowski.

 

Po przejściu "odprawy" każdy z gości otrzymał bilet na podróż w czasie - do przeniesienia się w lata działalności główczyckiego Klubu Wolontariusza AMICUS, który 1 kwietnia br. obchodził 5-lecie działalności. Wolontariat przedstawił prezentację, w której przybliżył kierunki swojej działalności. Za brak biletu- przy jeździe "na gapę", seniorzy musieli wykonać karny taniec na parkiecie.
Wspaniałe nastroje, śmiech, tańce i dobra zabawa towarzyszyły seniorom podczas całego wydarzenia. Sprzyjała temu oprawa muzyczna z hitami z lat młodości bawiących się gości oraz biesiadny poczęstunek przy stole. Młodzieżowa Grupa Teatralna MatvGlow dostarczyła rozrywki grą aktorską w skeczach i występie naszego Iwana Komarenki- Krystiana Sibińskiego.
Królem i królową Balu zostali: Andrzej Mardas oraz Teresa Szymczak, bawiący się aktywnie od samego początku imprezy. Ich głowy pięknymi koronami przyozdobiła poprzednia para królewska- Emilia Zimnicka i Jan Paszke. Pani Emilia odczytała wiersze upamiętniające rocznicę śmierci Papieża Jana Pawła II.
Dziękujemy wszystkim za mile spędzony czas.

bs1 bs2

 

 

 

 

 

 

 

 

bs3bs4 

Wiadomości

bip  glowczyce SIP     

                         

logo GAZ SYSTEM         brenna        partnerstwo