Aktualności

Otwarcie świetlicy wiejskiej w Cecenowie 18.03.2017 r.

Drukuj

1ośWiele osób przybyło w sobotę 18 marca br. na uroczyste otwarcie nowej świetlicy wiejskiej w Cecenowie. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonała Wójt Gminy Główczyce- Teresa Florkowska oraz sołtys Cecenowa- Jacek Wiciński.

Galeria zdjęć

 

 

Ładny i praktycznie urządzony obiekt będzie służył mieszkańcom i ich gościom przez wiele lat. Świetlica posiada dużą salę spotkań, aneks kuchenny, sanitariaty i kotłownię na ekogroszek. Teren przy świetlicy został zagospodarowany na parking, który może służyć latem do lubianych przez mieszkańców potańcówek pod gołym niebem. W sąsiedztwie zlokalizowany jest plac zabaw dla dzieci oraz teren rekreacyjny, wykorzystywany obecnie do gry w siatkówkę oraz zabawy podczas wiejskich festynów.
Wykonawcą świetlicy była firma HRYN-BUD z Lęborka, która wybrana została w drodze przetargu. Koszt inwestycji wyniósł ok. 370 tys. zł.
Słowa przemówień niosły ze sobą wiele radości oraz nadziei, że mieszkańcy będą o obiekt dbać, integrować się, rozwijać talenty, w planach jest również utworzenie Koła Gospodyń Wiejskich.

 

Wiadomości

bip  glowczyce SIP     

                         

logo GAZ SYSTEM         brenna        partnerstwo