Zachęcamy, pozostaw 1% podatku w Gminie Główczyce

Drukuj

Wykorzystujmy możliwość, jaką stwarzają nam przepisy prawa i wspierajmy organizacje pożytku publicznego 1% naszego podatku, a szczególnie tych mieszkańców naszej gminy, którzy potrzebują wsparcia.
Organizacje pożytku publicznego to przede wszystkim stowarzyszenia i fundacje, które prowadzą działalność na rzecz ogółu społeczeństwa lub grupy wyodrębnionej ze względu na szczególnie trudną sytuację życiową lub materialną.
Wszystkie te organizacje działają po to, aby poprawić jakość naszego życia. Ludzie skupieni w tych organizacjach to najczęściej społecznicy i wolontariusze, którzy za trud swojej pracy, poświęconej na rzecz innych, nie otrzymują żadnego wynagrodzenia.
My, jako podatnicy, możemy pomóc organizacjom pożytku publicznego, przekazując na ich rzecz 1% naszego podatku dochodowego.
U nas również działają organizacje pożytku publicznego. Pomagając im, pomożemy naszym najbliższym – rodzinom, przyjaciołom, znajomym, sąsiadom i sobie samym.
Poniżej zamieszczamy informacje o organizacjach pożytku publicznego prowadzących działalność na rzecz mieszkańców gminy Główczyce oraz o tym, jak przekazać 1% podatku.
Zachęcamy organizacje lub osoby znajdujące się pod ich opieką z terenu Gminy Główczyce do przesyłania informacji o celu oraz numeru KRS na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , które będziemy sukcesywnie udostępniać na naszej stronie internetowej.

DZIUBA ALEKSANDRA
KRS – 0000186434
W rubryce informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1% - 395/D DZIUBA ALEKSANDRA
Należy zaznaczyć w PIT pole „Wyrażam zgodę"

1  podatku Cukrzyca

 

KRÓLIK WOJCIECH
KRS – 0000037904
W rubryce informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1% - 23526 WOJCIECH KRÓLIK

Krlik

 

MORGAŚ MARZENA
KRS – 0000270809
W rubryce informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%Morgaś 7989

Morga

 

OSP GŁÓWCZYCE
KRS – 0000116212
W rubryce informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1% - OSP GŁÓWCZYCE 76-220 Główczyce ul. Słupska 17

OSP Gwczyce

 

 

Wiadomości

bip  glowczyce SIP     

                         

logo GAZ SYSTEM         brenna        partnerstwo